Online cliëntenlezing zzp; Juridisch gezien

De kranten staan er vol van: mag u nog wel werken met zzp’ers? Natuurlijk mag u werken met zzp’ers. Of als zzp’er. Termen als handhavingsmoratorium, Deliveroo, modelovereenkomsten en VBAR vliegen u om de oren. Wat betekent het precies? Is er sprake van schijnzelfstandigheid? In sommige gevallen misschien wel en in sommige misschien niet. Daar zit natuurlijk ook de moeilijkheid. Wanneer kunt u doorgaan en wanneer is het verstandig om de relatie aan te passen.

Leerdoel

U krijgt in dit webinar handvatten om een beoordeling te kunnen maken of het doorwerken met een zelfstandige verstandig is. Dit wordt vanuit verschillende perspectieven bekeken, vanuit het civiel-juridische, loonbelasting en sociale zekerheids – en btw perspectief. Na het bijwonen van dit webinar kunt u ook uw zakelijke cliënten/zzp’ers informeren over de recente ontwikkelingen van het ZZP-dossier.

Doelgroep

Salarisadministrateurs, accountants en fiscalisten, HRM medewerkers/adviseurs, maar ook werkgevers of opdrachtgevers en zzp’ers.

Inhoud

  • Wat speelt er allemaal?
  • Wat hield het handhavingsmoratorium in?
  • Wat is er verandert door het vervallen van het handhavingsmoratorium?
  • Wat betekent het arrest ‘Deliveroo’ in deze discussie?
  • Wat zijn de gevolgen als er achteraf sprake is van een arbeidsovereenkomst?
  • Hoe zit het met het loon, vakantiedagen, loonbelasting en premies?
  • Wanneer is er sprake van een echte zelfstandige?
  • Hoe zit het met uitzendbureaus, of bemiddelaars, tussenkomst of bemiddeling?
  • Hoe pakt u dit nu aan?

Deze cursus bevat veel praktijkvoorbeelden en praktische tips.

Tarief

  • € 160
    Cursus voor aangesloten kantoren bij Extendum en/of Novak (excl. btw)
  • € 200
    Cursus voor niet-aangesloten kantoren bij Extendum en/of Novak (excl. btw)

Datum en tijd

Smartphone gebruikers: Gehele tabel scrollbaar

DatumTijd
Donderdag 8 mei 2025Van 14.30 tot 16.30 uur

Accreditatie

NBA: Deze cursus kwalificeert wanneer het bovengenoemde leerdoel onderdeel uitmaakt van uw PE-portfolio.
RB: 2 algemene PE-punten
NIRPA: 30 kennispunten per bijeenkomst

Docent

mr. S. (Savannah) Snellenburg

iOS touchscreen gebruikers: Voor delen 2 keer tikken