Lunchwebinar Turboliquidatie; de nieuwe wet

Sinds 15 november 2023 is de wetgeving rondom een turboliquidatie gewijzigd. Hoewel een turboliquidatie nog steeds een effectief en snelle methode is om een rechtspersoon (m.n. een besloten vennootschap) op te heffen is er wel wat veranderd ten behoeve van achtergebleven schuldeisers.

In 2 uur wordt u bijgepraat over wat er is veranderd en wat deze wijzigingen inhouden en over de consequenties van deze wetswijziging en de toepasbaarheid hiervan in de praktijk.

Leerdoel

Up to date raken over de wet op de turboliquidatie

Doelgroep

MKB accountants en functionarissen die te maken kunnen krijgen of hebben met de uitvoering van deze wet in hun dagelijkse praktijk.

Inhoud

Hoewel met de invoering van de nieuwe wetgeving de positie van crediteuren bij een turboliquidatie is verbeterd is helaas nog niet alles even duidelijk. In het webinar wordt ingegaan op de reguliere ontbinding versus de turbo ontbinding, met daarbij de mogelijke risico’s die gelopen worden indien crediteuren onbetaald worden gelaten.

Tarief

  • € 160
    Cursus voor aangesloten kantoren bij Extendum en/of Novak (excl. btw)
  • € 200
    Cursus voor niet-aangesloten kantoren bij Extendum en/of Novak (excl. btw)

Datum en tijd

Smartphone gebruikers: Gehele tabel scrollbaar

DatumTijd
Maandag 14 april 2025Van 12.00 tot 14.00 uur
Deelnemers kunnen meedoen terwijl zij hun lunch nuttigen.

Accreditatie

NBA: Deze cursus kwalificeert wanneer het bovengenoemde leerdoel onderdeel uitmaakt van uw PE-portfolio.
RB: 2 algemene PE-punten

Docent

mr. M.J. (Maarten-Joost) Swenker

iOS touchscreen gebruikers: Voor delen 2 keer tikken